Камінофен Vision
Намагаєтеся самостійно підібрати каминофен в сучасній модифікації? Наш інтернет-магазин пропонує виконані в стилі модерн печі-каміни, вибір яких в каталозі досить великий. Велика кількість фірмових виробів з різними габаритами і дизайном, а також привабливі ціни здатні вразити саму багату уяву!
Якщо Ви шукаєте якісні печі-каміни для дачі, магазин Бест Фаєр пропонує підібрати прості, але ефективні варіанти для прикраси інтер'єру і опалення приміщення. вони:
• Прості та надійні в обслуговуванні.
• Розраховані на тривалий термін експлуатації.
• Економічні з точки зору витрат палива.
• Компактні за своїми габаритами.
• Стильні за зовнішнім оформленням.
• Універсальні за колірною гамою (сірий і антрацит чудово поєднуються з різноманітними тонами, стін, покриття для підлоги і меблів).
Виконаний в стилі модерн або хай-тек, камінофен Vision від чеського бренду Haas + Sohn відмінно впишеться в обмежений простір. А заодно допоможе створити комфортну атмосферу на великій площі. Витрата палива буде залежати від обраного режиму роботи і заданої температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Номинальная мощность | 6.4 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 79 % |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расход твердого топлива | 0.6 кг/час |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Излучение тепла | Трехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Вес | 138 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Серый |
| Система чистого горения | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 514 мм |
| Высота | 1036 мм |
| Глубина | 661 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Да |
| Каминный набор | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | ЧЕХІЯ |
| Материал топки | Шомот |
| Подключение к дымоходу | Верхние или задние |
- Цена: 98 956 ₴





