Описание
Характеристики
Информация для заказа
Dovre 540W унікальна чавунна піч добротно розроблена Бельгійськими інженерами. На стільки якісне підведення повітря в камеру згорання та направлення його на очистку скла виготовлене з чавуну здається практично не можливим до поки ви не побачите в роботі цей чудовий камінофен !
В простенькому класичному дизайні захована по справжньому високотехнологічна піч здатна надзвичайно економно обігріти 70 метрів квадратних вашого приміщення
При таких компактних розмірах В/Ш/Г - 740/540/475 ця піч залишається надзвичайно ефективною і поміщає в себе стандартний розмір полін в 34 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dovre |
| Страна производитель | Бельгия |
| Номинальная мощность | 6.5 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расход твердого топлива | 1.4 кг/час |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Излучение тепла | Четырехстороннее |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Вес | 140 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Система чистого горения | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 83 200 ₴








