Вишукана камінна топка словацького виробництва, виконана в стилі модерн. Її основні відмінності - відбірна якість матеріалів, використаних для виготовлення корпусу і топки, а також продумана до дрібниць конструкція і висока надійність в експлуатації.
Модель L 55 LD 550/510 має скромні габаритні розміри, і стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Топка оснащена прозорою скляними дверцятами, що закриваються наглухо. Завдяки внутрішньому обдуву вона не вимагає регулярного очищення. А за рахунок герметичного прилягання не дає диму і кіптяві проникнути всередину, в кімнату.
ККД каміна досягає 77, 8% при витраті твердого палива близько 2,9 кг на годину. Він дозволяє швидко прогріти повітря в величезному приміщенні, і підтримувати оптимальну температуру до 10 годин поспіль без підкладки дров.
Димохід підключається зверху. Кисень, необхідний для згоряння дров, подається зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.8 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1190 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 550 мм |
| Висота топкових дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 122 529 ₴








