Камін незвичайної форми ідеально підійде для опалення будинку, а також для неординарного оформлення домашнього інтер'єру. Модель L 55 LD 550/570 має корпус оригінальної форми, виконаний з добірної стали, і топку, викладену шамотом. Її ККД досягає 77, 8%, а номінальна потужність складає 8 кВт.
Камін словацького виробництва споживає до 2,9 кг дров за годину, і максимально ефективно витрачає паливо завдяки камері подвійного згоряння. Отримуване в процесі спалювання деревини тепло поширюється в усіх напрямках.
Топка закривається наглухо скляними дверцятами. Завдяки спрямованому обдуву воно залишається чистим і прозорим навіть при інтенсивній експлуатації каміна. Подача повітря, необхідного для підтримки вогню, проводиться із зовнішнього середовища. Димохід приєднується зверху.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.8 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 550 мм |
| Висота топкових дверцят | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 134 317 ₴








