Далеко не проста за своєю будовою, досить потужна та зручна в експлуатації закрита топка словацького виробництва. У ній поєднуються преміальна якість матеріалів, висока потужність (9 кВт) та ефективне використання палива.
Топка, викладена шамотом, закривається наглухо за допомогою прямокутних скляних дверцят. Скло зберігає свою прозорість навіть за інтенсивного використання каміна завдяки повітряному обдуву. Подача кисню, необхідного підтримки горіння, проводиться ззовні.
Корпус, що має форму трапеції, виконаний із жароміцної сталі. Його можна вбудовувати прямо в стіну, доповнюючи камінним порталом і декором на вашу думку.
Топка споживає до 3 кг дров на годину і рівномірно поширює тепло в усіх напрямках. Однієї закладки твердого палива вистачає до 8-10 годин роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 195 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 600 мм |
| Висота топкових дверцят | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 140 883 ₴








