Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний камін преміум-класу, що працює на дровах, і дозволяє ефективно обігрівати великий простір. Модель Chopok L 67 LD 670/510 словацького виробництва виконана в кращих традиціях стилю модерн, і відмінно впишеться в будь-який домашній інтер'єр.
Прямокутний корпус з жароміцної стали доповнений трапецієподібним верхом, що закінчується отвором під димар. Топка з шамоту має скляні дверцята. Система подвійного згоряння палива дозволяє підтримувати вогонь протягом довгого часу, не поповнюючи запас дров.
Під топкою розташовується висувний зольник, який спрощує очищення каміна при його встановленні в стіну. Високий ККД (77,9%), надійність і рівномірне поширення тепла дозволяють використовувати камін в якості автономного джерела опалення будинку.![]()
Прямокутний корпус з жароміцної стали доповнений трапецієподібним верхом, що закінчується отвором під димар. Топка з шамоту має скляні дверцята. Система подвійного згоряння палива дозволяє підтримувати вогонь протягом довгого часу, не поповнюючи запас дров.
Під топкою розташовується висувний зольник, який спрощує очищення каміна при його встановленні в стіну. Високий ККД (77,9%), надійність і рівномірне поширення тепла дозволяють використовувати камін в якості автономного джерела опалення будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 210 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 670 мм |
| Висота топкових дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 135 557 ₴










