Cталева топка для каміна словацького виробництва має велику номінальну потужність (10,5 кВт), високу технологічність і вона зручна і безпечна при постійній експлуатації. Топка в моделі L 73 LD 730/510 має оптимальні розміри, викладена шамотом, оснащена скляними дверцятами з механізмом бокового відкриття і автоматичним доводчиком. Вона не пропускає дим в кімнату, зате дозволяє вільно милуватися полум'ям.
ККД каміна дорівнює 77, 9%. Він працює на твердому паливі, економно витрачаючи його, і рівномірно поширює тепло навколо себе. Скло дверцят завдяки внутрішньому обдування залишається чистим і прозорим. Побічні продукти згоряння виводяться вгору, через димохід.
Подача кисню, необхідного для горіння дров, проводиться ззовні. У нижній частині корпусу є вбудований зольник, який спрощує очищення каміна при його вбудовування в стіну.


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 230 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3.3 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 10.5 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 730 мм |
| Висота топкових дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 144 967 ₴











