Піч Invicta виготовляється за технологіями древніх французьких майстрів. Топка повністю виконана з чавуну, що дозволяє їй накопичувати і акумулювати тепло для подальшої його віддачі.
Їх особливості полягають в наступному:
- система повітряної завіси - запобігає надмірному забрудненню вікна
- широка колірна гамма
- наявність грати - легко знімати і чистить
- наявність зольника - збирає золу
- вихід димових газів може бути підключений до димаря зверху або ззаду печі
- наявність дефлектора
- подвійний допал
- наявність обмежувача - дрова не торкаються скла
- регулювання подання повітря.
Французька компанія Invicta - одна з найстаріших компаній з виробництва камінів, майстерність, досвід і якість якої тільки міцніє і поліпшується з роками. Завдяки невтомній роботі, власного виробництва лиття чавуну і розширення комерційних зв'язків компанія Invicta на сьогоднішній день має стабільне положення, як на вітчизняному ринку, так і на міжнародному. А власне лиття чавуну дозволяє підтримувати оптимальні ціни на ринку приладів для опалення, топок, камінів і печей. Всі топки мають якісне лиття що виключає утворення тріщин і забезпечує захист від загоряння і пожежі.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Invicta |
| Страна производитель | Франция |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 76 % |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Цвет | Черный |
| Вес | 175 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
- Цена: 130 000 ₴




