Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kobok Chopok LE 100 VD 1070/760



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobok |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Тип топки | Закрита |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1180 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Витрата твердого палива | 4.6 кг/час |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Наявність шибера | Немає |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Вага | 500 |
| Ширина топкових дверцят | 1000 мм |
| Висота топких дверцят | 760 мм |
| Ширина скла дверцят | 910 мм |
| Висота скла дверцят | 670 мм |
| Інструкція з експлуатації | Так |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
- Ціна: 367 225 ₴











