Збірковий комплект каміна Haas+Sohn Genf
Дров'яний камін Haas+Sohn Genf вигідно вирізняється серед конкурентів своїм величним зовнішнім виглядом. Це справжній «королівський» камін, який незорно встановити в будь-якому інтер'єрі. Оригінальна конструкція містить нижній виступ із натурального каменю та верхній виступ із масиву дуба.
Дві підтримувальні колони з боків формують кінцеву конструкцію, яка дає змогу насолоджуватися ідеальним виглядом на гру полум'я в топці каміна. Зверніть увагу: вага каміна така сама велична, як і його зовнішній вигляд. Камін декоративний купити у повному комплекті означає отримати виріб вагою 445 кг.
Необхідно переконатися, що несна здатність підлогового покриття дає змогу розмістити таке обладнання. За потреби треба провести заходи щодо посилення конструкції підлоги.
Особливості
Haas+Sohn Genf — це камін, ціна якого вас напевно зацікавить. Маючи ККД на рівні 82%, обладнання вражає не тільки візуально, але й технічно на найвищому рівні. Спеціальна чиста технологія робить процес спалювання палива в каміні простим і відповідним найжорсткішим стандартам.
Піч камін належить до обладнання тривалого горіння й може використовуватися безперервно впродовж необмеженого терміну. Топка каміна має особливо великі розміри, тому всередині легко поміщаються колоди завдовжки до 45 сантиметрів. Вам не потрібно витрачати особистий час на кілку та пиляння дров — відтепер ви можете з комфортом провести вільний годинник із сім'єю або друзями на дивані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Витрата твердого палива | 2.1 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 445 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Класичний |
| Облицювальний матеріал каміна | Камінь |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Вага каміну | 445 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1130 мм |
| Висота | 1940 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 164 975 ₴




