Кахельна піч камін Haas + Sohn Alytus Гавана
Компактні і енергоефективні каміни для будинку дров'яні вже давно користуються підвищеним попитом серед тих, хто шукає найкраще співвідношення ціни, продуктивності і якості. Вибираючи з десятків пропозицій на ринку, не можна обійти увагою відомий чеський бренд Haas+Sohnі його основні лінійки камінофенов.
Серед них особливо виділяється Alytus (Гавана) - кахельна піч на дровах, яка стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру і наповнить ваш будинок комфортом і затишком навіть в найхолодніші вечора.
Особливості
Дров'яні печі каміни для дачі або приватного будинку лінійки Alytus (Гавана) - це своєрідна «класика» з керамічними елементами. Ставлячись до категорії кахельних печей, вони цілком доречно виглядають в будь-яких сучасних інтер'єрах.
Пропонована вашій увазі кахельна піч Алітус із серії Home поєднує в собі чорний або антрацитовий корпус з кахельною плиткою з боків і кришці. Біла плитка (чорний варіант) або плитка Гавана (антрацитовий варіант) обрамляє фасад з великим дверним склінням.
У кахельних печах Alytus ви можете легко контролювати горіння за допомогою системи Easy Control, при цьому ви не забрудниться при догляді і очищенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Страна производитель | Чехия |
| Номинальная мощность | 7 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Пристенное |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка керамикой |
| Материал топки | Шамот |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Вес | 120 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 75 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 1002 мм |
| Глубина | 566 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Да |
| Камни для печи | Нет |
| Корзина для камней | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Нет |
| Бак для воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Облицовочный материал печи-камина | Керамика |
| Подключение к дымоходу | Верхние или задние |
- Цена: 174 512 ₴




