Піч камін Haas + Sohn Levanger, каминофен
Каминофен Levanger - це компактна, але досить ефективна модель німецько-чеської компанії Haas + Sohn, що пропонує готові печі каміни для обігріву заміських дач і приватних будинків різної площі. Піч являє собою каркасну металеву конструкцію із закритою топкою, викладеної шамотною цеглою, і відкритим боксом для зберігання дров, розміщеним в нижній частині вироби. Топка наділена дверцятами з термоскла, яке завжди залишається чистим від сажі.
експлуатаційні характеристики
Купити печі каміни серії Levanger для дачі недорого рекомендується в якості основного або додаткового джерела тепла, що дозволяє обігріти приміщення, об'ємом до 155 кубічних метрів. Вироби виділяються високим ККД, що досягає 77%, забезпечуваним:
- системою подачі повітря в камеру згоряння;
- системою допалювання димових газів;
- повною герметичністю дверцята топки.
Вага дров при повному завантаженні становить 1,8 кілограм. При цьому, функція повільного горіння дозволяє працювати печі на одному завантаженні до 8 годин.
При необхідності придбати каміни і печі офіційний сайт виробника допоможе отримати максимально повну інформацію про свою продукцію і зробити правильний вибір.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Страна производитель | Чехия |
| Номинальная мощность | 4 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 77 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Пристенное |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Вес | 108 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 62 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Система чистого горения | да |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 490 мм |
| Глубина | 401 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Да |
| Камни для печи | Нет |
| Корзина для камней | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Бак для воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал топки | Шомот |
| Подключение к дымоходу | Верхние или задние |
- Цена: 85 904 ₴




