Камінна піч Skarnes
Хочете дізнатися, якою має бути краща піч-камін для дому? У ній повинні поєднуватися прийнятна вартість, привабливий зовнішній вигляд, компактні габарити, високий коефіцієнт віддачі тепла і економну витрату палива. Наш інтернет-магазин пропонує придбати модель Skarnes - одну з кращих в своїй категорії! Такий камін ідеально впишеться в інтер'єр приватного будинку або дачі.
Що потрібно знати покупцям
Прагніть купити піч-камін дешево? Доступна ціна повинна супроводжуватися гарантією якості і іншими достоїнствами камінофена. Наприклад, в цій конструкції основні переваги такі:
Зручність підключення до димоходу (трубу можна виводити не тільки зверху, але і ззаду, не порушуючи декоративного оформлення кімнати).
Тристороння поширення тепла (завдяки чому приміщення прогрівається швидко і рівномірно).
Система чистого горіння (дозволяє зберегти сприятливий мікроклімат в будинку і завжди чисте та прозоре скло).
Приплив повітря ззовні (забезпечує безпеку вас та ваших близьких)
Якщо Вас цікавлять стильні, якісні і довговічні печі-каміни, фірми-виробники яких дорожать своєю репутацією - вибирайте оригінальну продукцію Haas + Sohn в нашому каталозі на свій смак.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Страна производитель | Чехия |
| Номинальная мощность | 6 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 75 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Пристенное |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Материал топки | Шамот |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Вес | 124 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 83 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Система чистого горения | да |
| Цвет | Черный |
| Облицовочный материал печи-камина | Металл |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 595 мм |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 412 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Да |
| Камни для печи | Нет |
| Корзина для камней | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Бак для воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход твердого топлива | 1.5 кг/час |
| Подключение к дымоходу | Верхние или задние |
- Цена: 91 832 ₴




