камінофен Orsted
Віддаєте перевагу купувати тільки перевірену техніку і якісне обладнання? Чеська
піч-камін для дому, відгуки про яку говорять самі за себе, стане відмінним вибором для будь-якої сім'ї! Модель Orsted повністю відповідає сучасним стандартам безпеки і модним тенденціям. Вона стане гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.
Каминофен, або повністю готова піч-камін тривалого горіння може бути встановлена в будь-якій кімнаті: вітальні, спальні, їдальні, передпокої і т.п. Вона успішно справляється з двома основними функціями:
1) Забезпечує швидке і рівномірне прогрівання повітря в приміщенні.
2) Служить унікальним доповненням до м'яких і корпусних меблів, перетворюючись в самостійний елемент декору.
Відмінні особливості виробу
Представлена модель не вимагає додаткової збірки і налагодження. Все, що потрібно - це виділити для неї частину вільного простору в кімнаті і вивести димар, приєднавши до труби ззаду або зверху.
Купуючи красиві печі-каміни, колір облицювального матеріалу підбирають індивідуально. В якості твердого палива можна використовувати як дрова, так і брикети. Завдяки камері подвійного згоряння забезпечується економічна витрата палива.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Номинальная мощность | 8.7 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Пристенное |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка натуральным камнем |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Вес | 120 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Выносная топка | Нет |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 85 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 605 мм |
| Высота | 977 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Корзина для дров | Да |
| Камни для печи | Нет |
| Корзина для камней | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Бак для воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна производитель | ЧЕХІЯ |
| Материал топки | Шомот |
- Цена: 65 624 ₴




