Камінна вставка топка Haas+Sohn Jonava 4
Топка камін від відомого чеського виробника компанії Haas+Sohn серії Jonava 4 належить до досить поширеної та популярної в Європі категорії «топок-вставок». На відміну від окремих моделей камінофенів, такий різновид обкладається виключно тим матеріалом, який ви хочете або інтегрується в спеціально підготовлені каміни, які закладаються ще на етапі будівництва або реставрації будинку.
Особливості
Оригінальний камін із закритою топкою Haas+Sohn Jonava 4 стане чудовим доповненням для великих приміщень. Він ідеально підходить для найбільш просторих інтер'єрів, завдяки особливій конструкції з дуже великим оскленням дверей-стулків.
Камінна топка Jonava IV з лінійки Home через свої габаритні розміри найбільше буде доречна у великих камінних куточках. Виріб має великі скляні дверцята, за якими легко доглядати завдяки технології емальування.
Спеціальна стінова рама захищає кам'яну частину корпусу від високих температур і диму. Камінна топка Jonava IV працює максимально ефективно, завдяки сучасній технології зовнішнього подавання повітря (CPV). Унаслідок цього вогонь усередині спалює додатково вже нагріте повітря — це дає змогу поліпшити енергоефективність каміна.
Цю модель, а також інші сучасні камінні топки купити вам завжди допоможуть фахівці нашого магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 1.9 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 148 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Потужність номінальна | 9.2 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Класичний |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Номінальна потужність | 7 |
| Площа обігріву | 90 |
| Вага каміну | 148 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 781 мм |
| Висота | 1278 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 87 683 ₴








