Кимінна вставка топка Haas+Sohn Novara
Haas+Sohn Novara - камін топка, купити яку стоїть кожному поціновувачу комфорту та затишку в оселі. Таке обладнання належить до категорії топок-вставок, які сьогодні дуже популярні у всьому світі. Конструкція камінної топки одношарова суцільнометалева з футеруванням із товстого шамоту (5 см). Заявлений виробником ККД перевищує 80%.
Камін топка Haas+Sohn Novara має зовнішній повітрозабірник (CPV), завдяки чому використовує для підтримання горіння палива виключно повітря зовні приміщень, не спалюючи кисень у вашій кімнаті. Завдяки цьому, моделі камінних топок Haas + Sohn чудово підходять для будинків із низьким енергоспоживанням або «пасивних» будинків із браком подавання зовнішнього повітря.
Особливості
Купити топку зі сталевої вставки означає гарантувати більш дбайливу експлуатацію обладнання для житлових приміщень через нижчу температуру поверхні, порівнюючи з чавунною вставкою. Завдяки шамотній футерці, камін також має вищу акумуляцію тепла та стабільніші робочі температури. Характерно велика світність каміна в просторі. Водночас варто зазначити, що термін експлуатації чавунних і сталевих вставок сьогодні зібраний.
Переваги камінної топки Novara очевидні:
· Тритичне спалювання.
Процес, за якого рекуперуються залишкові горючі гази, що зазвичай йдуть разом із димовими газами, не використовуваними димоходом. Це збільшує ефективність і знижує витрату палива.
· Зовнішнє подавання повітря (CPV).
CPV — це подавання повітря в камеру згоряння з відкритих майданчиків, тому спалювання вже теплого повітря з приміщення не відбувається. Дуже підходить для добре утеплених приміщень.
· Змінний теплообмінник.
Теплообмінник можна додати в піч у будь-який момент або зняти його, замінивши заглушкою. Ця функція вигідна під час під'єднання або вимкнення системи опалення, спрощуючи загальне обслуговування печі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 2.1 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 179 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 778 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Глибина | 527 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
- Ціна: 112 654 ₴




