Шукаєте ефективні та недорогі способи створення тепла в будинку? Лише одна теплонакопичувальна піч на дровах, представлена в нашому інтернет-магазині, здатна вдало розв’язати це питання! Модель PINEROLO з корпусом універсального кольору «піщаник» спроможна зігрівати повітря та підтримувати тепло на площі до 75 квадратів. Завдяки ККД у 81% вона допоможе знизити витрати твердого палива, та створити сприятливий мікроклімат у житлових приміщеннях.
Піщаник — піч камін в Україні, що є найбільш практичною. Вона чудово гармонує з будь-якими предметами інтер’єру, виглядає компактно та невимушено, незважаючи на досить велику вагу (197 кг). Зазвичай такий камінофен розташовують поблизу однієї зі стін кімнати, виводячи димаря догори або крізь стіну.
Сучасна опалювальна піч камін PINEROLO має кілька особливостей:
· Теплонакопичувальну поверхню корпусу, що не розжарюється в процесі інтенсивного використання.
· Подовжений строк служби та тривалу гарантію від виробника.
· Прозору скляну вставку на дверцятах.
· Систему герметичного закриття.
· Опцію чистого горіння.
· Зручну поличку для дров знизу, під топкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haas+Sohn |
| Страна производитель | Чехия |
| Номинальная мощность | 6.4 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Пристенное |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка натуральным камнем |
| Материал топки | Шамот |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Площадь обогрева | 75 кв.м |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Вес | 197 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Расход твердого топлива | 1.6 кг/час |
| Система чистого горения | да |
| Излучение тепла | Трехстороннее |
| Облицовочный материал печи-камина | Камень |
| Расположение печи-камина | Пристенное |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 1004 мм |
| Глубина | 477 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Бак для воды | Нет |
| Корзина для дров | Да |
| Зольник | Да |
| Камни для печи | Нет |
| Корзина для камней | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Подключение к дымоходу | Верхние или задние |
- Цена: 148 824 ₴











