Розкішний камін призма від виробника надійних та елітних камінних топок Kobok Kazeta P 67 LD 670/510
Каміни призминного типу надзвичайно популярні в наш час завдяки великій сукупній площі скла, що суттєво збільшує насолоду від погляду на неперевершене горіння справжнього вогню. І при цьому ціна його є значно нижчою, а ніж в кутових абож П-образних камінів,
Такий тип каміну чудово підійде як в куток кімнати так і класично за стіну.
Виробник Kobok як завжди порадує вас відмінною роботою функції чисте горіння та своєю колосальною надійністю і добротністю.
Обдув скла відбувається з усіх чотирьох сторін , що й забезпечує таку неперевершену роботу функції чисте та повільне горіння.
Забір повітря ззовні сто відсотково забезпечить комфорт та безпеку при використанні в любих погодних умовах ( Кисень з приміщення для горіння не буде використовуватись ).
Футеровка каміна виконана з товстої ( 5 см ), надійної , екологічної та надзвичайно надійної шамотної цегли , яка захистить і без того надзвичанйо надійну конструкцію від прямого контакту з вогнем та буде акумулювати тепло.
Пофарбований камін екологічною і надійною фарбою , тож докучливі запахи не будуть присутні навіть при перших розтопках.
Технічні характеристики:
Температура димових газів - 259 oC
ККД - 77.7%
Вихід димаря - 180 мм
Вихід забору повітря - 125 мм
Витрата пального - 2.1 кг/рік
Номінальна потужність - 7 kW
Необхідна тяга димаря - 12 Pa
Ширина топки - 670 мм
Висота топки - 1020 мм
Глибина топки - 470 мм
Ширина скла - 670 мм
Висота скла 510 мм
Вага - 180 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobok |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.7 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 2.1 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Касета |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Призма |
| Кількість шибок у дверцятах | 3 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Висота топкових дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 144 450 ₴







