Вишукана камінна топка преміум-класу, виконана в стилі модерн. Словацький виробник передбачив все, від стильного дизайну до простоти експлуатації каміна. Модель L 55 LD 550/450 має прямокутний сталевий корпус з невеликими габаритними розмірами і мініатюрними надійними ніжками. А також топку з шамоту, доповнену скляними дверцятами з механізмом бокового відкриття.
Внизу розташовується зольник, який спрощує очищення каміна. Середня витрата дров складає 2, 9 кг на годину. Виділяється тепло поширюється рівномірно у всіх напрямках. ККД каміна складає 77, 8%, а однієї закладки дров вистачає до 10 годин.
Зверху знаходиться отвір для підключення до димоходу діаметром 180 мм. Кисень, необхідний для процесу горіння, подається із зовнішнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.8 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 550 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 116 635 ₴








