Мініатюрна камінна топка преміум-класу, що входить в колекцію словацького бренду, має мініатюрні габаритні розміри і високу потужність (9 кВт). Конструкція відноситься до числа вбудованих, швидко і рівномірно поширює тепло у всіх напрямках.
Корпус моделі L 60 LD 600/450 виготовлений з вогнестійких сталевих листів. Топка викладена шамотом, колірну гамму якого можна підібрати в індивідуальному порядку. Спереду є прямокутна прозора дверцята з автоматичним доводчиком. Вона закривається герметично, не допускаючи попадання диму і кіптяви в приміщення, і залишається ідеальною чистої завдяки внутрішньому обдуву.
Камін працює на твердому паливі, споживаючи до 3 кг дров на годину, а його ККД становить 77, 9%. Камера подвійного згоряння дозволяє раціонально використовувати запас дров.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 195 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 600 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 123 098 ₴








