Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Взагалі не проста за своєю будовою, досить потужна (10 кВт) топка преміум-класу, що працює на дровах. Модель L 67 LD 670/450 має скромні габаритні розміри дверцят (67Х55 см), але досить високий ККД (77, 9%). Вихід для димоходу знаходиться зверху.
Сталевий корпус доповнений просторою топкою з шамоту. Скляні дверцята забезпечують чудовий огляд, залишаються ідеально чистими навіть при щоденному розпалу каміна, і не допускає потрапляння диму в кімнату. Забір кисню, необхідного для постійного горіння палива, здійснюється безпосередньо із зовнішнього середовища.
Внизу розташовується зольник, завдяки чому топку можна регулярно очищати від неперероблених залишків палива. Корпус можна доповнити витонченим камінним порталом на ваш вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 210 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 670 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 129 612 ₴









