Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна у використанні і досить потужна (10 кВт) камінна топка преміум-класу, представлена в колекції словацького бренду. Велика вага (210 кг) обумовлений особливостями конструкції корпусу: він має трапецієподібну верхню частину, в якій зроблено отвір під димохід.
Топка, викладена шамотом, займає центральну частину. Вона оснащена скляними дверцятами, що забезпечує чудовий огляд, і не допускає задимлення кімнати.
ККД моделі L 67 LD 670/570 становить 77,9%. Вона працює на твердому паливі, і дозволяє швидко прогрівати велике приміщення, а також підтримувати в нього оптимальну температуру до 8-10 годин поспіль без додаткової закладки дров.
Димохід підключається зверху. Знизу передбачений зольник, призначений для швидкого очищення топки.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 210 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 670 мм |
| Висота топкових дверцят | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 147 397 ₴











