Одна з найпотужніших камінних топок словацького виробництва, чия маса досягає 230 кг. Така вага обумовлена високим сталевим корпусом і просторою топкою, викладеною зсередини шамотом. І по ширині та висоті модель L 73 LD 730/450 має дуже популярні розміри дверцят (75Х50,5 см), яка прекрасно впишеться в обмежений простір.
Камін преміум-класу розвиває потужність в 10,5 кВт (номінал) при ККД 77,9%. Він працює на твердому паливі, дозволяє швидко прогріти велике приміщення, раціонально використовуючи запас дров. А також буде підтримувати оптимальну температуру до 8-10 годин поспіль.
Спереду топка оснащена прозорими дверцятами з герметичним приляганням. Крізь неї можна спостерігати за веселою грою полум'я. Для очищення передбачений компактний зольник в нижній частині корпусу. Труба димоходу підключається зверху.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 230 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 10.5 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 730 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 139 125 ₴











