Витончена камінна топка призматичної форми від грецького бренду Regal Fire. Модель легко вписується в будь-який дизайн, виступаючи оригінальним елементом інтер'єру. ККД у моделі Prisma Optimal 60 досягає 79%, дозволяючи економно витрачати заготовлене тверде паливо на рівні 4 кг за годину. При цьому потужність каміна досягає 13 кВт.
У порівнянні з іншими виробами, розміри і вага топки досить невеликі. Для порівняння - її глибина становить всього 620 мм. Кисень, необхідний для підтримки горіння, подається із зовнішнього середовища. Дверцята має форму призми, і легко піднімається вгору за допомогою гільйотини механізму, забезпечуючи вільний доступ всередину при закладці дров.
Топка оброблена вермикулітом, але в дверцятах є скляна вставка. Вона забезпечує чудовий огляд під різним кутом. Навколо такого каміна буде приємно збиратися всією сім'єю і проводити холодні зимові вечори.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Regal Fire |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Вермикуліт |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Призма |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 871 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 159 546 ₴




