Оригінальна модель камінної топки, яка з рівним успіхом впишеться в будь-який простір. Regal Fire Prisma Optimal 80 можна як вбудовувати в стіну, так і розташовувати в кутку. Завдяки призматичній формі корпусу і вигнутому склу можна спостерігати за полум'ям з різних сторін.
Камін, представлений відомим грецьким брендом, розвиває ККД до 77% і потужність в 15 кВт при витраті палива не більше 4,5 кг / год. Цього цілком вистачає, щоб прогріти практично весь поверх.
Зсередини топка викладена вермікулітом. Вона закривається наглухо за допомогою герметичної дверцята зі скляною вставкою. Внутрішній обдув повітрям допомагає склу залишатися прозорим, перешкоджаючи осіданню сажі. Відкрити дверцята і додати дров дуже просто: достатньо скористатися гільйотинних механізмом, витративши мінімум зусиль.
Камін має верхній вихід в димохід, і розрахований на діаметр отвору в 250 мм.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Regal Fire |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 4.5 кг/год |
| Матеріал топки | Вермикуліт |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Призма |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 255 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1040 мм |
| Висота | 1524 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 183 432 ₴







