Камін призматик з підйомним механізмом Regal Fire Prisma Optimal 95

Незвичайна за своєю формою, камінна топка призматик з гільйотинним механізмом притягує до себе увагу. Модель Regal Fire Prisma Optimal 95 відповідає сучасним європейським стандартам, і відрізняється оригінальністю виконання. Її ККД досягає 72%.
Камера, призначена для закладки твердого палива, розташовується практично по центру. Скло має призматичну форму, що вигідно відрізняє цей камін від виробів інших брендів, і обдувається зсередини повітряним струменем, залишаючись чистим і прозорим. Дверцята піднімається догори без особливих зусиль завдяки фірмовому підіймального механізму. В опущеному стані вона щільно прилягає до корпусу, виключаючи попадання чада і продуктів згоряння в приміщення.
При відносно невеликих габаритах і масі камінна топка має досить високу потужність в 18,5 кВт.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Regal Fire |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність номінальна | 24.6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 72 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Вермикуліт |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Призма |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 325 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 247 746 ₴



