Пристрій для опалення від словацького виробника Kobok – лаконічний та зручний у використанні камін. Модифікація Chopok формату L/LD зашивається гіпсокартоном, мармуром, суперіозолом, стає гармонійним доповненням стіни.
780/450 – це параметри виробу. Воно має високу номінальну потужність - 11кВт, працює на твердому паливі та оснащене зольником.
5 важливих переваг домашнього каміна
Модель L 78 LD 780/450 серії Chopok, названа на честь однойменної вершини, відрізняється такими перевагами:
· безпека;
· зручні скляні дверцята з автодоводчиком;
· економна витрата палива;
внутрішній обдув, завдяки якому скло дверцят не забруднюється;
· безперебійне виведення побічних продуктів згоряння назовні через димохід.
Камін чудово підійде для опалення приватного будинку. Він забезпечить тепло та затишок вашої вітальні.


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 245 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3.5 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина топкових дверцят | 780 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 148 586 ₴









