Камін, випущений компанією Kobok, стане вигідним доповненням домашнього простору. Стильний та лаконічний металевий інтер'єрний об'єкт L 90 LD 900/450 відноситься до лінійки Chopok, товари якої призначені для монтажу в стіну та подальшого облицювання.
Надійні дверцята та система комунікацій не пропускає дим у приміщення. Всі побічні продукти згоряння виводяться надвір за допомогою димоходу.
Еталон практичності та стилю
Сталевий камін від словацької фірми Kobok захоплює своєю функціональністю:
· Висока номінальна потужність - 12кВт.
· зручні дверцята, відкриття та закриття яких забезпечує бічний механізм;
· щільне скління, що дає огляд на полум'я;
· система обдування, завдяки якій скло залишається чистим зсередини;
· топка, викладена міцним вогнетривким матеріалом - шамотом.
Це металеве вогнище стане запорукою затишку у вашому будинку або на дачі. Chopok формату L 90 LD 900/450 – мінімалізм, за яким приємно спостерігати.


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 275 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3.9 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина топкових дверцят | 900 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: від 167 508 ₴









