Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Regal Fire |
| Країна виробник | Греція |
| Потужність номінальна | 19.5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 8 кг/год |
| Матеріал топки | Вермикуліт |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 402 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1407 мм |
| Висота | 1615 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Ширина топкових дверцят | 1265 мм |
| Висота топкових дверцят | 525 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 272 149 ₴







