Чудова камінна топка з підйомною дверкою ( гільотиною ) Kobok Chopok L78 VD 850/510.
Ця широкоформатна камінна топка створена для людей які хотять насолоджуватись красивим полум'ям через велике скло при цьому основною метою є естетичний ефект та обігрів приміщення. При таких значних габаритах камінної топки вона видає 11 кіловат номінальної потужності і може знаходитись у не великих приміщення не перегріваючи його . При цьому залишаючи комфорт мешканцям і не шкодячи неперевершеному задоволенню від чистого - прозорого горіння.
Функція чисте горіння працює просто бездоганно завдяки обдуву скла гарячим повітрям з усіх чотирьох сторін, Повітря в камеру згорання в свою чергу попадає ззовні ( це обовязковий атрибут хорошої камінної топки за сучасних умов ).
Шамотна цегла ( футеровка ) 5 см завтовшки добряче акумулює тепло і захищає і без того дуже надійну сталеву топку від прямого контакту з вогнем.
Про якість, надійність і красу горіння цього каміну можна говирити без кінця, але справжні щасливці ті хто все таки вирішили встановити собі цей без перебільшення шедевр інженерного будування серед камінів.
І як завжди Kobok надає безліч додаткових опцій для підчеркування вашої індивідуальності
1) різні кольори шамоту ( жовтий,білий , коричневий та чорний )
2) конвекційний кожух ( дистрибютор гарячого повітря )
3) Зовнішній зольник
4) Занижена конструкція
5) додаткові теплоакумулятори бічні
6) додаткові теплоакумуляторні кільця на димарь
7) сегментована футеровка
8) скло модерн, подвійне скло та подвійне скло модерн
9) широкий вибір рамок
10) конструкція без колосникової решітки
Технічні характеристики:
Номінальна потужність - 7 kW
Мінімальна тяга димаря - 12 Pa
Ефективність - 75,9 %
Температура димових газів - 264 oC
Середня витрата пального - 2,2 кг
Вага - 290 кг
Ширина скла - 850 мм
Висота скла - 450 мм
Ширина топки - 960 мм
Kobok CHOPOK L 78 VD 850/510



| Основні | |
|---|---|
| Вага | 305 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 3.5 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1410 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 780 мм |
| Висота скла дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 205 352 ₴














