Камінна топка кутом із гільйотиною Kobok Chopok R90 45 VD 500/510-S/500(L/P)

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kobok CHOPOK R90 45 VD 500/510-S/500(L/P)

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 210 кг |
| Виробник | Kobok |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.3 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Витрата твердого палива | 2.6 кг/год |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Скло з двох сторін |
| Наявність шибера | Ні |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Стан | Новий |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина скла дверцят | 450 мм |
| Висота скла дверцят | 510 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 204 163 ₴








