Велитенський камын Kobok Chopok LE 90 VD 970/710 +DSMR + ZO
Легендарна камінна топка Chopok LE 90 VD 970/710 оснащена додатковими опціями що ставить її на декілька рівнів вище за будь якого конкурента. По повз безлічі переваг в стандартній комплектації:
- Виконання з 4 мм жаростійкої сталі;
- просто величезний димозбірник, нівелює піддимлювання при відкриванні двері;
- Дверцята камінних топок Kobok оснащені планками з нержавіючої сталі які відбивають видимі та інфрачервоні промені та не дозволяють попелу залишатись на дверцятах.
- Повітря на скло подається по спеціальних каналах з 4 сторін, що робить камінні топки Kobok незаперечними лідерами оп реалізованій на практиці функції чисте скло;
- Шамот товщиною 50 мм – забезпечує теплову інверцію та довгий термін служби;
Камінна топка Chopok LE 78 VD 850/630 в якості додаткових опції оснащена:
- ZO занижена конструкція що полегшує транспортування та монтаж чималої та важкої конструкції;
- DSMR Подвійне скло модерн з рефлекторною плівкою. Зовнішнє скло модерн має шовкографію та прикріплене на металеві дверцята, що створює ілюзію безкаркасної конструкції (ви бачите тільки скло та ручку підйомного механізму), тим часом внутрішнє скло оснащене рефлекторною плівкою, яка знаходиться в середині склопакету, така комбінація (подвійне скло + рефлекторна плівка) дозволяють відбивати 50% інфрачервоних променів назад в камеру згорання. Це в свою чергу дає ще декілька переваг:
- Температура в камері згорання стає більшою і й до цього бездоганна система чисте скло стає працювати ще краще.
- Більша температура в камері згорання не зникає, а перенаправляється на конвекційне опалення.
- Знаходитись біля такого великого та працюючого каміна зараз тільки одне задоволення (нема ефекту боязні підійти до каміну через високу температуру біля скла в радіусі 2 метрів)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobok |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 4.2 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 430 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1080 мм |
| Висота | 1920 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина топкових дверцят | 900 мм |
| Висота топкових дверцят | 710 мм |
| Ширина скла дверцят | 810 мм |
| Висота скла дверцят | 620 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Так |
- Ціна: 378 703 ₴











