Скляний камін Kobok Chopok 2R90 90 VD 925/570-S/500 + SM (скло модерн)

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камінна топка Kobok Chopok 2R90 90 VD 925/570-S/500 з опцією Скло Модерн (SM)
Панорамна топка на три сторони огляду
Chopok 2R90 925/570-S/500 — це П-подібна камінна топка з тристороннім склінням, яка створена для відкритих просторів і сучасних інтер'єрів. Полум’я видно з трьох боків, а отже, його ефект присутності в кімнаті — максимальний. Така конструкція ідеально підходить для розміщення між зонами або у відкритих плануваннях.
У комплектації — опція Скло Модерн (SM):
скло встановлене поверх дверної рамки з повністю прихованим металом завдяки шовкографії по периметру. Це створює ефект безрамкової панелі — видно тільки полум’я й чітку геометрію. Ідеальне рішення для любителів мінімалізму, стилю та чистих форм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobok |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 3.9 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Скло з трьох сторін |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 360 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 925 мм |
| Висота скла дверцят | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Так |
- Ціна: 375 497 ₴




