Топка з підйомними дверцятами Kobok CHOPOK L 100 VD 1070/570 SM (зі склом модерн)

Топка з підйомними дверцятами Kobok CHOPOK L 100 VD 1070/570 SM зі склом модерн
Kobok CHOPOK L 100 VD 1070/570 +SM
Легендарна камінна топка Chopok LE 100 VD 1070/570 оснащена додатковими опціями що ставить її на декілька рівнів вище за будь якого конкурента. По повз безлічі переваг в стандартній комплектації:
- Виконання з 4 мм жаростійкої сталі;
- просто величезний димозбірник, нівелює піддимлювання при відкриванні двері;
- Дверцята камінних топок Kobok оснащені планками з нержавіючої сталі які відбивають видимі та інфрачервоні промені та не дозволяють попелу залишатись на дверцятах.
- Повітря на скло подається по спеціальних каналах з 4 сторін, що робить камінні топки Kobok незаперечними лідерами оп реалізованій на практиці функції чисте скло;
- Шамот товщиною 50 мм – забезпечує теплову інверцію та довгий термін служби;
Камінна топка Chopok L 100 VD 1070/570 в якості додаткових опції оснащена:
-
- SM - Скло модерн накладається на металеву рамку дверцят і створює ілюзію безкаркасної конструкції дверцят каміна. Після облицювання ви бачите тільки скло, ручку, регулятори притоку повітря та планки з нержавійки або чорного металу на вибір

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kobok |
| Країна виробник | Словаччина |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 4.2 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 370 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 1000 мм |
| Висота скла дверцят | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Так |
- Ціна: 294 638 ₴

