Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантність прямих ліній, що повертає спогади про минуле для сьогодення. York створює елегантну та комфортну атмосферу, яка спонукає до спілкування та обміну враженнями та емоціями. Виготовлений з найкращих матеріалів - чорної лакованої сталі, матової нержавіючої сталі та іржавої кортенової сталі - та працюючий на екологічно чистому паливі - біоетанолі -, York - це камін, спрямований в елегантне майбутнє, яке не полишає шарму минулого.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Португалія |
| Номінальна потужність | 2250 Вт |
| Матеріал топки | Сталь |
| Площа обігріву | 15 кв.м |
| Вага каміну | 36 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 280 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








Відправка з 12 травня 2026