Камінна топка Haas+Sohn PINUS AL II
Купити топку для каміна HAAS+SOHN PINUS II AL можна рекомендувати кожному, хто шукає легко регульований і настроюваний відповідно до власних уподобань камінний комплект. Каминна топка Haas+Sohn PINUS AL II — це природне природне природне природне тепло, потріскування вугілля, затишний вогонь у каміні та приємне відчуття комфорту в кімнаті.
Топки для камінів від відомого чеського бренда — це насолода «росшю» власного каміна. Оригінальні шафи HAAS+SOHN серії PINUS AL II виражають культуру життя і пропонують користувачеві унікальне поєднання стихії вогню з високоякісними матеріалами та благородним дизайном, а також із найсучаснішою й передовою технологією спалювання.
Особливості
Камінна топка, купити яку пропонує наш інтернет-магазин — це:
· проста конструкція, з якою може впоратися кожен без жодних професійних знань;
Високий ККД
Стильний дизайн
Передові технології
Каминні топки Haas+Sohn PINUS AL II мають стійку до пошкоджень емальовану поверхню, яка вирізняється довгим терміном експлуатації та легко чиститься. Гарантується тривале тепловіддання, завдяки великим майданчикам акумулювання тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 1.9 кг/год |
| Матеріал топки | Шамот |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 102 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Потужність номінальна | 8.8 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Номінальна потужність | 8 |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Вага каміну | 102 |
| Площа обігріву | 90 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1299 мм |
| Глибина | 358 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 83 185 ₴




