Камінна вставка топка Haas+Sohn Malvik 4
Якщо вам потрібна ідеальна у співвідношенні ціни та якості камінна топка, купити таку продукцію найкраще від відомого виробника. Чеський бренд Haas+Sohn в цьому плані практично поза конкуренцією: його печі та каміни вважаються еталоном надійності, якості, довговічності та практичності за ідеального зовнішнього вигляду.
Топка камінна Haas+Sohn Malvik 4, пропонована до вашої уваги, це ідеальне рішення для вузьких і високих шаф і спеціально підготовлених ніш у вашому домі. Її особливістю є невелика ширина (приблизно 430 мм), що дає змогу розмістити піч камін практично в будь-якому зручному місці.
Особливості
Вузька камінна топка Malvik IV під'єднується до системи димоходу як із заднього, так і з верхнього виходу. Ідеальний стильний зовнішній вигляд зовні доповнюється ефективним і продуктивним наповненням усередині: конструкція містить міцну чавунну решітку та якісну шамотну футерівку.
Malvik IV — це камінна топка, ціна якої доступна кожному. Виріб має систему зовнішнього подавання повітря (CPV). Завдяки цьому, вогонь не спалює вже нагріте повітря. Крім того, кисень не йде з приміщення до каміна. Навіть у повний опалювальний сезон ви завжди почуватиметеся вдома максимально комфортно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Витрата твердого палива | 1.2 кг/год |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 120 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність номінальна | 7.5 кВт |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 1389 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал топки | Шомот |
| Підключення до димаря | верхньо |
- Ціна: 80 238 ₴




